Potápění, potápěčské kurzy
  Potápěčské základny
Potápění ChorvatskoChorvatsko - Pakoštane Potápění EgyptEgypt - Hurghada Potápění EgyptEgypt - safari Potápění BaliBali Potápění Dominikánská republikaDominikánská republika Potápění EgyptEgypt - Dahab
  Klientské centrum
Jméno:
Heslo:
   Rezervace a informace
+420 777 561 001
info@potapeni-online.cz

Dahab

Egypt

Připravili jsme pro Vás novinku - potápění v DAHABU.
Potápěčská základna se nachází na Sinajském poloostrově v malém městečku Dahab. Základna leží přímo nad krásným korálovým útesem. Na tomto útesu se nechá potápět, šnorchlovat a obdivovat svět Rudého Moře. Před základnou na Vás čeká písečná pláž, lehátka a slunečníky. Pokud dostanete hlad tak se můžete občerstvit v restauraci, která je přímo na základně. Veškerý servis probíhá v českém popřípadě slovenském jazyce. Můžete se zapotápět na nejznámější potápěčská místa jako je slavná Blue Hole, Kaňon nebo Bells. Když si budete chtít dát pauzu od potápění můžete navštívit horu Sv.Kateřiny - Mojžíšovu horu nebo se projet karásným údolím sinajských hor na velbloudech a navštívit beduínskou vesnici.

Potápění a kurzy potápění Egypt – organizujeme potápění na plně vybavených českých potápěčských základnách v Hurghadě a v Dahabu.

Dále nabízíme:

Škola potápění - kurzy potápění učíme s českými profesionálními instruktory Praze, Brně, Chorvatsku a Egyptě.

Potápění a kurzy potápění Chorvatsko – plně vybavená česká potápěčská základna s vlastním ubytováním přímo na pláži v Pakoštane u Národního parku Kornati.

Pořádáme potápěčské zájezdy do celého světa

Cestovní a potápěčská kancelář SPARK AIRTICKETS - organizujeme služební cesty a prodáváme letenky pomocí vlastního rezervačního systému do celého světa přímo v naší kanceláři bez dalších prostředníků.

SPARK AIRTICKETS s.r.o. - ČeskySPARK AIRTICKETS s.r.o. - EnglishSPARK AIRTICKETS s.r.o. - DeutschSPARK AIRTICKETS s.r.o. - PусскийSPARK AIRTICKETS s.r.o. - FrançaisSPARK AIRTICKETS s.r.o. - EspañolSPARK AIRTICKETS s.r.o. - ItalianoSPARK AIRTICKETS s.r.o. - SlovenskySPARK AIRTICKETS s.r.o. - PolskiPotápění Egypt - Hurghada   |   Potápění Dominikánská republika   |   Potápění Chorvatsko - Pakoštane   |   Potápění Egypt - safari   |   Potápění Bali


Provozováno na systému: STOVKA - rezervační systém pro cestovní kanceláře