Potápění, potápěčské kurzy
  Potápěčské základny
Potápění ChorvatskoChorvatsko - Pakoštane Potápění EgyptEgypt - Hurghada Potápění EgyptEgypt - safari Potápění BaliBali Potápění Dominikánská republikaDominikánská republika Potápění EgyptEgypt - Dahab
  Klientské centrum
Jméno:
Heslo:
   Rezervace a informace
+420 777 561 001
info@potapeni-online.cz

  

BLUE HOLE a THE BELLS

Nejznámější potápěčské lokality jsou vzdálené 30 minut jeepem z centra Dahabu. The Bells je proláklina ve skále, kterou se proplavává na otevřené moře.Výlez je cca ve 28m. Po vylezení se potápíte podél stěny, která Vás dovede až do Blue Hole. V hloubce 7m přeplavete korál a jste tam. Ve veliké díře s nekončícím dnem. Stěna je plná velikých gorgonií, korálových rybek, murén a měkých korálů. 

CANYON

Canyon je opravdu kaňon, ale podvodní. Vstup začíná ve 25m a určitě ho neminete, protože podél celého kaňonu jde proud bublinek od potápěčů, kteří se zde potápěli před Vámi. Výlez z kaňonu je ve 30m. V proláklinách se drží hejna glasfishu, vstup střeží perutýní. Kolem kaňonu se nachází krásná korálová zahrada.

Eel Gardens

Eel Gardens je krásný ponor do zahrady plné úhořů. Ponor začíná v mělké laguně a pokračuje podél nádherného korálu. Najednou se na písku objeví úhoři, kteří před Vámi zalézají do písku a potom zase vylezou ze svého domečku.

Lighthouse

Korálový útes Lighthouse se nachází přímo před základnou. Korálová stěna začíná v 1,5 a končí ve 30m. Je vhodný pro začátečníky, kteří v mělké vodě budou pozorovat malé murénky, chobotnice, klauny a želvy. Na zkušené tu čekají veliké gorgonie, murény, bodloci a spousta perutýnů.

A spousta dalších ...Potápění Egypt - Hurghada   |   Potápění Dominikánská republika   |   Potápění Chorvatsko - Pakoštane   |   Potápění Egypt - safari   |   Potápění Bali


Provozováno na systému: STOVKA - rezervační systém pro cestovní kanceláře